Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to lv translation catalogue (112 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Payer
lv: Maksātājs

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: password
lv: parole

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Events
lv: Notikumi

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Tools
lv: Rīki

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Profile
lv: Profils

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Map
lv: Karte

en: Hours
lv: Stundas

en: Units
lv: Vienības

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Balance
lv: Bilance

en: Documents
lv: Dokumenti

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Global
lv: Globāls

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Account
lv: Konts

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
