Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to ga translation catalogue (23 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
