Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Footer
ps: پښۍ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Other
ps: نور

en: Basic
ps: ساده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

[ctx: Sort order]
en: Date
ps: نيټه

en: User selection
ps: غړي غوراوی
