Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to pa translation catalogue (36 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Recent comments
pa: ਤਾਜ਼ਾ ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
