CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Success
fa: موفقیت

en: Payment
fa: پرداخت

en: expired
fa: منقضی شده

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: User name
fa: نام کاربری

en: pending
fa: معلق

en: Available
fa: در دسترس

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور
