CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: expired
ar: منتهي الصلاحية

en: Missing
ar: مفقود

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: pending
ar: معلق

en: Available
ar: متوفّر

en: The URL %url is not valid.
ar: عنوان الـURL %url غير صالح.
