CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Transactions
ja: トランザクション

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Payment
ja: 決済

en: expired
ja: 期限切れ

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Missing
ja: 喪失

en: User name
ja: ユーザー名

en: pending
ja: 保留

en: Available
ja: 利用可能

en: The URL %url is not valid.
ja: そのURL %url は有効ではありません
