CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: expired
lt: pasibaigusi

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: User name
lt: Nario vardas

en: pending
lt: laukia

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.
