CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Available
az: Mövcuddur
