CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Transactions
de: Transaktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: View
de: Ansicht

en: Error
de: Fehler

en: Created
de: Erstellt

en: Success
de: Erfolg

en: Payment
de: Zahlung

en: expired
de: abgelaufen

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Missing
de: Fehlt

en: Transaction
de: Transaktion

en: User name
de: Benutzername

en: pending
de: ausstehend

en: Available
de: Verfügbar

en: Remote ID
de: Remote-ID

en: success
de: Erfolg

en: The URL %url is not valid.
de: Die URL %url ist nicht gültig.
