CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: View
ro: Afişează

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Success
ro: Succes

en: Payment
ro: Plată

en: Missing
ro: Lipsește

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Available
ro: Disponibil

en: Remote ID
ro: ID de la distanță

en: The URL %url is not valid.
ro: URL-ul %url nu este valid.
