Chado Light (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Text
az: Mətn

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Term
az: Termin

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Ignore
az: İqnor et

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Value type
az: Qiymət növü

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: Is between
az: Arasındadır

en: Is not between
az: Arasında deyil

en: Min
az: Minimum

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: Does not start with
az: ilə başlamaz

en: Does not end with
az: ilə bitmir

en: Length is shorter than
az: Uzunluğu daha qısadır

en: Length is longer than
az: Uzunluğu daha uzundur

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
