Chahmirian (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: General
he: כללי

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Features
he: פיצ'רים

en: Link color
he: צבע קישור

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Values
he: ערכים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Slate
he: צפחה

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
