Chahmirian (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Statistics
sv: Statistik

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: General
sv: Allmän

en: Text color
sv: Textfärg

en: Features
sv: Funktioner

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Services
sv: Tjänster

en: Values
sv: Värden

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: Blue Lagoon (default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: wide
sv: bred

en: Slate
sv: Skiffer

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud

en: Header background bottom
sv: Underst i bakgrund på sidhuvud

en: First page
sv: Första sidan

en: narrow
sv: smal
