Chahmirian (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: General
gl: Xeral

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Slider
gl: Deslizador

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Services
gl: Servizos

en: Values
gl: Valores

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: wide
gl: grosa

en: Slate
gl: Lousa

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira

en: Header background bottom
gl: Fondo da parte inferior da cabeceira
