Chahmirian (1.0.2-beta3) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Statistics
lt: Statistika

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: General
lt: Bendras

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Features
lt: Savybės

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Services
lt: Paslaugos

en: Values
lt: Reikšmės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
