Chahmirian (1.0.2-beta3) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: wide
ne: चौडा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Plum
ne: बेर

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्

en: Toggle tabs as a menu
ne: ट्याबहरूलाई मेनुको रूपमा टगल गर्नुहोस्
