Chahmirian (1.1.0) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: مساعدة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: FAQ
ar: سؤال متكرر

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: General
ar: عام

en: Text color
ar: لون النص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Features
ar: الخصائص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Values
ar: قيم

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Blue Lagoon (default)
ar: البحيرة الزرقاء (الافتراضية)

en: Slate
ar: اللوح

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Sidebar background
ar: خلفية العمود الجانبي

en: Sidebar borders
ar: إطار العمود الجانبي

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Plum
ar: الخوخ

en: Title and slogan
ar: العنوان والشعار

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
