Chahmirian (1.1.1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: General
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Values
az: Qiymətlər

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Slate
az: Şifer

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Firehouse
az: Yanğın evi

en: Ice
az: Buz
