Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Heading
ar: الترويسة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Filters
ar: المرشحات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Topic
ar: المناقشة

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Element
ar: عنصر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
