Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Overview Title
nl: Overzicht titel

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Summary
nl: Samenvatting

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Heading
nl: Koptekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Level
nl: Niveau

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Apply
nl: Toepassen

en: Classes
nl: Klassen

en: About
nl: Over

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Asc
nl: Oplopend
