Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Heading
az: Başlıq

en: Desc
az: azaldın

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında
