Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա
