Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Overview Title
lt: Apžvalginė antraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Heading
lt: Antraštė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topic
lt: Tema

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas
