Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Topic
ne: विषय
