Password Separate Form (8.x-1.0-alpha0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Password
he: סיסמה

en: Roles
he: תפקידים

en: Log in
he: כניסה

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: This login can be used only once.
he: ניתן להשתמש בכניסה זו פעם אחת בלבד.

en: Current password
he: סיסמה נוכחית
