Password Separate Form (8.x-1.0-alpha0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Roles
hy: Դերեր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :

en: Change Password
hy: Փոխել Գաղտնաբառը

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Ձեր ներկայիս գաղտնաբառը փոխելու համար, մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտում էլ։

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: This login can be used only once.
hy: Այս մուտքանունը կարող է օգտագործվել միայն մեկ անգամ:

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hy: Ձեր սեղմած մեկ անգամյա մուտքի հղումը անվավեր է:

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը: Այլևս կարիք չկա համակրգ մուտք գործելու համար օգտագործել այդ հղումը: Խնդրում ենք  փոխել ծածկագիրը:

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն կամ օգտագործված է, կամ ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
hy: <p>Սա %user_name-ի համար մեկ անգամյա օգտագործվող մուտք է :</p><p>Սեղմեք այս կոճակը կայք մուտք գործելու և Ձեր ծածկագիրը փոխելու համար</p>

en: Your password has been changed.
hy: Ձեր գաղտնաբառը փոխված է:
