Change Requests (2.1.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: status
ne: स्थिति

en: active
ne: सक्रिय

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
