Change Requests (2.1.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: active
sr: активан

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.
