Change Requests (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: none
az: yoxdur

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: active
az: aktiv

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Current
az: Hazırkı

en: Link text
az: Link mətni

en: Anonymous
az: Anonim

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
