Change Requests (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: none
hy: ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: active
hy: ակտիվ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
