Charts (5.0.15) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @label
hy: @label (@column)

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
