Charts (5.0.17) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Top
ca: Part superior

en: Display
ca: Visualització

en: Layout
ca: Disposició

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Maximum
ca: Màxim

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Background color
ca: Color de fons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Examples
ca: Exemples

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Minimum
ca: Mínim

en: Loading
ca: Carregant

en: About
ca: Detalls

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Not defined
ca: No definit

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Chart
ca: Taula

en: Legend
ca: Llegenda

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Grouping field
ca: Camp d'agrupament

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Dependencies
ca: Dependències

en: auto
ca: automàtic

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
