Charts (5.1.4) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Top
lt: Viršus

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Display
lt: Rodymas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Charts
lt: Grafikai

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Loading
lt: Kraunama

en: About
lt: Apie

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Bundle
lt: Paketas

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Legend
lt: Legenda

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Successfully imported @file
lt: Sėkmingai importuotas @file

en: Upload CSV
lt: Įkelti CSV

en: CSV separator
lt: CSV skirtukas
