Charts (8.x-3.4) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Settings
br: Arventennoù

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
