Charts (8.x-3.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
