Charts (8.x-3.4) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Categories
es: Categorías

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: False
es: Falso

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Top
es: Superior

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Display
es: Presentación

en: Area
es: Área

en: Bottom
es: Inferior

en: Advanced
es: Avanzado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Maximum
es: Máximo

en: Line
es: Línea

en: Week
es: Semana

en: Background color
es: Color de fondo

en: Months
es: Meses

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Requirements
es: Requisitos

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Charts
es: Gráficas

en: Examples
es: Ejemplos

en: Minimum
es: Mínimo

en: About
es: Acerca de

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Column
es: Columna

en: Speed
es: Velocidad

en: Not defined
es: Sin definir

en: Chart
es: Gráfico

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples

en: Grouping field
es: Agrupando campo.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
es: Necesita al menos un campo antes de configurar las opciones de la tabla

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Attachment display options
es: Opciones de visualización de adjuntos
