Charts (8.x-3.4) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Display
fi: Näyttö

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Area
fi: Alue

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Maximum
fi: Suurin

en: Line
fi: Rivi

en: Week
fi: Viikko

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installed
fi: Asennettu

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Charts
fi: Kaaviot

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: Radios
fi: Radionapit

en: Speed
fi: Nopeus

en: Not defined
fi: Ei määriteltynä

en: Chart
fi: Kaavio

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: Grouping field
fi: Ryhmityskenttä

en: You need at least one field before you can configure your table settings
fi: Tarvitset vähintään yhden kentän ennen kuin voit muokata taulukon asetuksia

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Attachment display options
fi: Liitetiedoston näyttöasetukset
