Charts (8.x-3.4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan
