Charts (8.x-3.4) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Categories
gl: Categorías

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Display
gl: Visualización

en: Area
gl: Área

en: Bottom
gl: Botón

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Line
gl: Liña

en: Week
gl: Semana

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Examples
gl: Exemplos

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Speed
gl: Velocidade

en: Not defined
gl: Sen definir

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Grouping field
gl: Campo agrupado

en: You need at least one field before you can configure your table settings
gl: Precisas como mínimo un campo antos de poder configurar os axustes da táboa
