Charts (8.x-3.4) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Categories
jv: Kategori

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Display
jv: Tampilan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Line
jv: Baris

en: Week
jv: Pekan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: Examples
jv: Contoné

en: About
jv: Ngenani
