Charts (8.x-3.4) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Minimum
ka: მინიმუმი
