Charts (8.x-3.4) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
