Charts (8.x-3.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Categories
nn: Kategoriar

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Week
nn: Veke

en: Color
nn: Farge
