Charts (8.x-3.4) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Categories
sk: Kategórie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Display
sk: Zobraziť

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Area
sk: Oblasť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Line
sk: Riadok

en: Week
sk: Týždeň

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Examples
sk: Príklady

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
