Charts (8.x-3.4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
