Charts (8.x-3.4) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Top
vi: Đầu

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Display
vi: Hiển thị

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Area
vi: Diện tích

en: Bottom
vi: Cuối

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Bar
vi: Thanh

en: Line
vi: Dòng

en: Week
vi: Tuần

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color
vi: Màu sắc

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Column
vi: Cột

en: Speed
vi: Tốc độ

en: auto
vi: tđộng

en: Chart settings
vi: Thiêt đặt biểu đồ
