Charts (8.x-3.5) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Categories
be: Катэгорыі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Top
be: Верх

en: Display
be: Паказ

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Maximum
be: Максімум

en: Line
be: Радок

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
