Charts (8.x-3.5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Categories
bs: Kategorije

en: None
bs: Nijedan

en: Display
bs: Prikaz

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Color
bs: Boja

en: Column
bs: Kolona

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
