Charts (8.x-3.5) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Categories
da: Kategorier

en: None
da: Ingen

en: False
da: Falsk

en: Background
da: Baggrund

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Area
da: Område

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Maximum
da: Maksimum

en: Line
da: Linje

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Color
da: Farve

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Charts
da: Diagrammer

en: Examples
da: Eksempler

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Column
da: Kolonne

en: Radios
da: Radioknapper

en: Not defined
da: Ikke defineret

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: Grouping field
da: Grupperingsfelt

en: You need at least one field before you can configure your table settings
da: Du skal have mindst ét felt før du kan konfigurere dine tabelindstillinger

en: Attachment display options
da: Indstillinger for vedhæftning af display
